Produkcja mebli pod projekt lub wymiar » Emy Meble - Meblujemy na zamówienie

Jednym z priorytetów naszej działalności produkcyjnej jest wyjście naprzeciw potrzebom klienta. Aby sprostać temu zadaniu, podejmujemy działania mające na celu kompleksową obsługę realizacji zamówień, wyrażającą się podejmowaniem działań w zakresie przygotowania projektu i aranżacji zlecenia (w sytuacji, gdy nie ma jeszcze opracowanej odpowiedniej dokumentacji), produkcją własną oraz doborem i konfekcjonowaniem towarów uzupełniających, a także zorganizowaniem transportu wyrobów i towarów wraz z zapewnieniem ich rozmieszczenia w obiekcie i montażu*.

Nasz dział przygotowania produkcji oraz dział techniczny posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę w zakresie przygotowania aranżacji czy też projektu przyszłych wyrobów. Nasze standardowe działanie obejmuje w tym zakresie przyjazd na obiekt i przeprowadzenie niezbędnych pomiarów, zebranie niezbędnych informacji od klienta dotyczących jego wymagań i oczekiwań, jak również przedstawienie gotowych koncepcji w postaci elektronicznej lub papierowej, a po ich zatwierdzeniu także gotowego wyrobu.

Zawsze staramy się indywidualnie podchodzić do każdego zlecenia, co daje nam możliwość optymalnego określenia zakresu wykonywanych prac.

Obecnie oferujemy:

  • MEBLE BIUROWE: szafy, biurka, kontenery, lady, witryny, gabloty,
  • MEBLE GABINETOWE: zestawy gabinetowe drewniane stylowe i nowoczesne,
  • MEBLE SĄDOWE: stoły sędziowskie, ławy, pulpity, fotele, młotki,
  • KRZESŁA I FOTELE: krzesła i fotele biurowe, fotele gabinetowe,
  • MEBLE KUCHENNE ORAZ MIESZKANIOWE: kuchnie według projektu, biblioteki, zabudowy wnęk, szafy, stoliki, komody, stoły,
  • MEBLE SAKRALNE: ołtarze, ławy, modlitewniki, krzesła, zabudowy zakrystii,
  • MEBLE SZKOLNE: ławki, krzesła, stoły, szafy, gabloty, zabudowy, biblioteki,
  • MEBLE APTECZNE: lady apteczne, zabudowy, regały, meble do gabinetów lekarskich
  • USŁUGI I WYROBY STOLARSKIE: cięcie, formatowanie, oklejanie, szlifowanie, lakierowanie, schody, listwy, parapety, poręcze, boazerie, balustrady.

Oferujemy szeroką gamę kolorów oraz elementów wykończeniowych renomowanych firm, zapewniamy także obmiary*, projekty i porady. Możliwość rozładunku i montaż mebli. Do wybarwień drewna i wykończenia mebli używamy tylko atestowanych bejc i lakierów.

(*Z uwagi na charakter zakładu usługi montażu i obmiaru dostępne są jedynie dla instytucji, klientom indywidualnym polecamy zamówienia on-line.)

Back to top